Ontmoet de 'Oxilionen'

Oxilion is gebouwd op mensen. We werken met 18 gemotiveerde medewerkers (en nog een 7-tal bij ons zusterbedrijf Fundaments): groot genoeg voor een ruime bezetting van alle specialismen, klein genoeg om snel te schakelen. Maak hieronder kennis met onze teams en hun verschillende certificeringen. En natuurlijk met onze mensen zelf.

Raoul Copy

Raoul Werger

Functie: Managing Director
E-mailadres: r.werger@oxilion.nl

Sebastiaan Assink

Sebastiaan Assink

Functie: General Manager
E-mailadres: s.assink@oxilion.nl

johan2

Johan Mulder

Functie: Senior Sales Consultant
E-mailadres: j.mulder@oxilion.nl

Martijn Copy

Martijn te Wierik

Functie: Sales Consultant
E-mailadres: m.tewierik@oxilion.nl

Daniel Copy

Daniël Broen

Functie: Inhouse Sales Consultant
E-mailadres: d.broen@oxilion.nl

Hindrik Deelstra

Hindrik Deelstra

Functie: Office & Support
E-mailadres: h.deelstra@oxilion.nl

Thijs Ramaker

Thijs Ramaker

Functie: Office & Support
E-mailadres: t.ramaker@oxilion.nl

Niek Beernink

Niek Beernink

Functie: Support Engineer
E-mailadres: n.beernink@oxilion.nl

Harm Jan Stam

Harm Jan Stam

Functie: Support Engineer
E-mailadres: h.j.stam@oxilion.nl

Wouter Schoot

Wouter Schoot

Functie: Sr. System Engineer
E-mailadres: w.schoot@oxilion.nl

Maurits Landewers

Maurits Landewers

Functie: System Engineer
E-mailadres: m.landewers@oxilion.nl

Thijs Alink

Thijs Alink

Functie: Financial & Business Controller
E-mailadres: t.alink@oxilion.nl

Kris Meenhuis

Kris Meenhuis

Functie: Software Engineer
E-mailadres: k.meenhuis@oxilion.nl

IMG 2903 Yes vrijgemaakt schaduw copy small

Marieke Visscher

Functie: Office & Administration
E-mailadres: m.visscher@oxilion.nl

LOGO OXILION FullColor zonder ConnectedServices

Vincent Lubbers

Functie: Office & Support
E-mailadres: V.Lubbers@oxilion.nl

LOGO OXILION FullColor zonder ConnectedServices2

Wouter Oosterveld

Functie: Research and Development Engineer
E-mailadres: w.oosterveld@oxilion.nl

LOGO OXILION FullColor zonder ConnectedServices

Jelle Bos

Functie: Marketing & Communicatie
E-mailadres: j.bos@oxilion.nl